Další důležité informace

Další důležité informace

koktejl.JPG


Nepožívejte váhu,ale krejčovský metr,který vám ukáže přesné výsledky.Každý týden si změřte např. obvod pasu,obvod boků,obvod stehen...a pečlivě zapisujte.Výsledky měření ukáží jestli je potřeba příjem a výdej energie změnit.Prvních 14dní se sice nic nezmění a nebo naopak jako by přiberete(tělo se začne bránit),ale potom musí být výsledky trochu vidět.Každý týden máte zhubnout asi 1cm v pase a půl cm přes stehna,ale každý člověk je jiný.

Pro vás je velice důležité při příjmu potravin dodržovat toto:

1.Snídaně:Má být největší z celého dne,protože jí tělo nejvíce využije a tím pádem si uloží maximum.Proto je nejlépe snídat sacharidy,které si tělo vezme jako první k tomu,aby mohlo tělo fungovat.Doporučuji např. ovoce,sacharidový koktejl a nebo je velice dobrá snídaně např. celozrnné lupínky od různých firem,které zalijete pouze mlékem nebo jogurtem.

2.Svačina v malém množství,která slouží k udržení vysokého metabolismu

3.Oběd:Teď je vhodné doplnit bílkoviny a proto doporučuji dušené libové bez zahušťované omáčky hladkou moukou a nebo třeba zeleninu....(víc informací dodám postupně)

4.Opět lehká svačinka

5.Večeře:Super je proteinový koktejl a nebo co máte rádi,ale pozor na jídla vysoce energetická.Večer se metabolismus zpomaluje a tak čím méně jíte večer,tím rychleji hubnete!!!Večeřet musíte nejpozději 2hodiny před spaním!!!

Co jíst nejméně?

Bílé pečivo,smažená jídla,sladká jídla,máslo,sádlo,šlehačku....

Co jíst nejvíce?

Zeleninu,libové nejraději bílé maso,luštěniny,tmavé pečivo,nízkotučné jogurty...

 

 
myspace