Hubnutí v několika bodech

Hubnutí v několika bodech

rotoped.JPG


Říká vám něco příjem a výdej energie?

a)Tlustý člověk:víc energie přijímá než vydává

b)Hubený člověk:víc energie vydává než přijímá

Zhubnout můžete pouze tak,že víc energie vydáte než přijmete,ale musíte nejdřív poznat svoje tělo a to potrvá nějaký čas,než se to naučíte.Je dobré si zjistit něco o potravinách a to např. kolik ve 100g obsahují:bílkovin,tuků a sacharidů.Kupte si knížku a nebo si najděte na internetu tabulky,které vám ihned ukáží čeho jíst více a čeho naopak méně.Můj recept na hubnutí není zakázat určité potraviny,ale naopak jíst vše.Pouze pozměníte svoje stravovací návyky a upravíte příjem a výdej energie.Snažte se zařadit co nejvíce pohybu a tím pádem bude hubnutí snažší.Je dobré začít cvičit a protože chcete zhubnout tak si pořiďte např. rotoped,steper a nebo pouze knihu o kalanetice,která je na hubnutí také zaručená.

Při cvičení chcete zhubnout a tak je dobré vědět toto:

1.Při cvičení se nesmíte zadýchat natolik,že nebudete schopný mluvit.

2.Cvičení by mělo trvat víc jak 30minut,protože zhruba po 30ti minutách tělo teprve začíná spalovat tuk.

3.Během cvičení doržujte pitný režim,ale nepřehánět,stačí asi půl litru průběžně doplňovat.

4.Cvičení vás musí bavit a tak si cviky klidně vybírejte i ty méně obtížné.

5.Je dobré cvičit před zrcadlem a při hudbě,protože obojí vám pomáhá více se soustředit a tím pádem budou výsledky rychlejší.

6.Cvičte aslespoň 3krát týdně.

7.Nikdy necvičte po jídle,kdy je žaludek překrvený,bylo by vám akorád nevolno a žádné výsledka to nepřinese.Nejlépe je začít před jídlem.Půl hodiny po cvičení můžeme tělu dodat sacharidy, které jsme díky cvičení spálili a to nejlépe ve formě sacharidového koktejlu běžně dostupného např. v lékárně.Je možné místo koktejlu jablko,banán...Asi hodinu po cvičení doplníme bílkoviny,které jsou při hubnutí velice důležité a vše urychlují.Nejlépe je doplnit proteinovým koktejlem,který je opět běžně dostupný v lékárně a který má perfektní energetickou i výživovou hodnotu.Může se vám zdát příliš drahý,ale není,protože s ním nejlépe nahradíte např. večeři a určitě se po něm nikdy nespravíte,naopak,pomáhá vám odbourávat tuky a přeměňovat je na energii.

 
myspace